Language:

Піноблоки

Що таке піноблок?

Піноблок — легкий ніздрюватий бетон, що отримується в результаті твердіння розчину, який складається з цементу, піску й води, а також піни. Ця піна забезпечує необхідний вміст повітря в бетоні і його рівномірний розподіл у всій масі у вигляді замкнутих осередків.
Піну отримують з піноконцентрату. Піноблоки користуються особливою популярністю в Німеччині, Голландії, Скандинавських країнах, Чехії, де їх називають «біоблоками», оскільки в якості вихідної сировини використовуються тільки екологічно чисті природні компоненти.

Чому піноблоки?

Економічність піноблоків

Піноблоки

Піноблоки

Будівництво з використанням піноблоків обійдеться значно дешевше в порівнянні з іншими матеріалами, так як ціна пінобетону низька, плюс економії на транспортуванні, монтажі і обробці приміщень.

Зручність і швидкість монтажу піноблоків

Відносна легкість піноблоку, великі розміри піноблоків і висока точність лінійних розмірів значно полегшують і збільшують швидкість кладки. Піноблок дуже легкий в обробці (легко свердлити і ріжуться звичайним інструментом).

Тепло- і звукоізоляція піноблоків

Завдяки своїй комірчастій структурі, піноблоки мають високу здатність до поглинання звуку і є ефективним утеплювачем, зберігають оптимальний, незалежний від зовнішніх умов, температурний режим приміщення. Використання піноблоків дозволяє досягти суттєвої економії на опаленні.

Надійність піноблоків

Піноблоки

Піноблоки

Так як пінобетон є практично вічним матеріалом, не схильним до впливу часу, і має міцність каменя, то будови з піноблоків дуже міцні. Підвищена сейсмостійкість будівель, при будівництві яких використовувалися піноблоки, завдяки меншій вазі конструкцій.

Екологічна безпека піноблоків

При експлуатації пінобетон не виділяє токсичних речовин, оскільки піноблок таких не містить, і по екологічності поступається тільки дереву.

Пожежобезпека піноблоків

Піноблок відповідає вогнестійкості першого ступеню, і надійно захищає від розповсюдження пожежі. Під впливом інтенсивної теплоти на поверхню, пінобетон не розщеплюється і не вибухає, як це буває з важким бетоном.